z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

عکاسی پرتره

در دوره عکاسی پرتره مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان با نگاه به دو بخش فن عکاسی و هنر عکاسی نحوه شکل دادن به پروژه‌های مختلف را می‌آموزند. در این دوره ابتدا سعی می‌شود با دوری از نگاه فرمولی به مبحث نورپردازی به بیان مبانی و زبان نور پرداخته شود تا هنرجو بتواند طبق نیاز، تفکر و ایده خود به پروژه شکل دهد. این دوره به یکی از چالش‌های اصلی پرتره یعنی کار کردن با سوژه‌ها می‌پردازد. بعد از یادگیری زبان نور و کار کردن با سوژه، پروژه‌های متفاوتی تعریف می‌شود تا با استفاده از مطالب آموخته شده در بخش اول کلاس، این پروژه‌ها توسط هنرجویان به پیش برود.
5 (2 ) محمد حسین شبانی
فارسی

849,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 43 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 9 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 45 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان، هنرجویان و علاقه‌مندان به عکاسی پرتره و نورپردازی و کار با سوژه و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • پیش‌نیاز شرکت در این دوره آشنایی با عکاسی جامع است.

توضیحات دوره

پیش از اختراع عکاسی، تنها راه ثبت چهره یک فرد، نقاشی، مجسمه‌سازی و طراحی آن بود. اما هنر پرتره چیزی بیش از ثبت چهره‌ها است. پرتره قدرت، اهمیت، تقدس، زیبایی، روحانیت، رفاه و جوانب دیگری از سوژه را به نمایش می‌گذارد، بنابراین اهمیت پرتره در روایت‌گری و نمایش شرایط اجتماعی بر هیچکس پوشیده نیست. اما امروزه عکاسی پرتره بیش‌تر به دلایل تاریخی، برندسازی شخصی، سرگرمی و ... اهمیت پیدا کرده است. شاید ارتباط حسی که یک عکس پرتره می‌تواند با بیننده برقرار کند ظریف‌ترین نکته در بیان اهمیت عکاسی پرتره باشد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن اهمیت عکاسی پرتره، دوره عکاسی پرتره را طراحی کرده است. در دوره عکاسی پرتره مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان با نگاه به دو بخش فن عکاسی و هنر عکاسی نحوه شکل دادن به پروژه‌های مختلف را می‌آموزند. در این دوره ابتدا سعی می‌شود با دوری از نگاه فرمولی به مبحث نورپردازی به بیان مبانی و زبان نور پرداخته شود تا هنرجو بتواند طبق نیاز، تفکر و ایده خود به پروژه شکل دهد. این دوره به یکی از چالش‌های اصلی پرتره یعنی کار کردن با سوژه‌ها می‌پردازد. بعد از یادگیری زبان نور و کار کردن با سوژه، پروژه‌های متفاوتی تعریف می‌شود تا با استفاده از مطالب آموخته شده در بخش اول کلاس، این پروژه‌ها توسط هنرجویان به پیش برود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره عکاسی پرتره در مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان می‌توانند متناسب با تفکر و ایده خود به پروژه‌ها شکل داده و آن‌ها را جلو ببرند. همچنین می‌توانند در رفع چالش‌های متفاوت در انجام پروژه عکاسی پرتره، از جمله ارتباط با مشتری، کار با سوژه و درک زبان نور مهارت کسب کنند تا در نهایت بتوانند نتایج مناسبی را رقم بزنند. 

اطلاعات دوره

6 فصل
9 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

عکاسی جامع 10 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد حسین شبانی
  • 5 امتیاز
  • 36 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس