z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

مهارت‌های طراحی پرزنتیشن

اگر بخواهیم مخاطبان، با آغوش باز پیام‌مان را بپذیرند، ایده‌هایمان بر آن‌ها تاثیرگذار باشد و این تاثیر طولانی‌مدت باشد، باید ابزاری برای فریفتن و اسیر کردن آنان داشته باشیم. البته قطعاً این ابزار جادو و جنبل نیست، بلکه طراحی موثر و تاثیرگذار پرزنتیشن است. در واقع باید گفت طراحی نحوه ارائه پیام، به اندازه خود پیام اهمیت دارد.
3.9 (9 ) بابک معدن‌دار
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 35 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 4 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 12 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان این دوره افراد فعال در حیطه‌های مارکتینگ، بیزینس، استارتاپ، ارتباطات، تبلیغات، طراحی و دیزاین، معماری، فشن، مشاوره و ... هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

اگر بخواهیم مخاطبان، با آغوش باز پیام‌مان را بپذیرند، ایده‌هایمان بر آن‌ها تاثیرگذار باشد و این تاثیر طولانی‌مدت باشد، باید ابزاری برای فریفتن و اسیر کردن آنان داشته باشیم. البته قطعاً این ابزار جادو و جنبل نیست، بلکه طراحی موثر و تاثیرگذار پرزنتیشن است. در واقع باید گفت طراحی نحوه ارائه پیام، به اندازه خود پیام اهمیت دارد. همه ما در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود، فروشنده هستیم. البته اغلب چیزی قابل لمس نمی‌فروشیم، بلکه احساسات و ایده‌های خود را به رئیس، همکاران، دوستان و خانواده خود می‎فروشیم و در حرفه فروش، کفش‌های واکس زده، ظاهر جذاب و زبان چرب و نرم راهگشا هستند. انسان به طور طبیعی موجودی چشمی است و وظیفه فروشنده نشان دادن ایده‌ها به شکلی جذاب به خریداران است. اگر چیزی که به مخاطب ارائه می‌دهیم بیش‌تر برای او جذاب باشد، بیش‌تر در ذهن او مانده و طبیعتاً بیش‌تر به آن فکر می‌کند، بنابراین شانس ما برای برنده شدن بیش‌تر می‌شود. طبق تحقیق Weiss and McGarth یک پرزنتیشن تصویری مناسب تا 100% اثرگذاری بیش‌تر و یک پرزنتیشن صوتی و تصویری مناسب حدود 600% اثرگذاری بیش‌تری بر مخاطب دارد. به همین خاطر است که طراحی پرزنتیشن و کسب مهارت در طراحی آن تا این حد اهمیت دارد. برای اینکه بتوانیم پرزنتیشن‌هایی تاثیرگذار خلق کنیم باید در مهارت‌های خلق پرزنتیشن و بایدها و نبایدهای طراحی آن مهارت کسب کنیم. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع، دوره آنلاین مهارت‌های طراحی پرزنتیشن را طراحی کرده است. در دوره آنلاین مهارت‌های طراحی پرزنتیشن، هنرجویان مهارت‌های طراحی یک پرزنتیشن برنده را به خوبی فرامی‌گیرند. همچنین یاد می‌گیرند که از کجا شروع کنند، چه کارهایی را نباید انجام دهند و چگونه برای آن برنامه‌ریزی کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره مهارت‌های طراحی پرزنتیشن، هنرجو با تمرین زیاد می‌تواند کیفیت طراحی پرزنتیشن خود را بالا برده و در این زمینه ماهر شود. و در نهایت بتواند پرزنتیشن‌هایی برنده طراحی کند.

اطلاعات دوره

5 فصل
4 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

Motion Design 8 ساعت
تومان 649,000
آشنایی با فشن دیزاین 5 ساعت
تومان 549,000
UI-UX پیشرفته 5 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

بابک معدن‌دار
  • 4 امتیاز
  • 46 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

خلاقیت badge
خلاقیت
بابک معدن‌دار 4.3 (48)

تومان 699,000