عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

اجرای پروژه در Maya

در دوره مقدماتی اجرای پروژه در Maya مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان مراحل کامل یک پروژه، براساس یک Concept، از مدل‌سازی تا Render و Composite را انجام می‌دهند. آنان در این دوره با مراحل مختلف ساخت یک پلان انیمیشن آشنا می‌شوند و این مراحل را به دقت انجام می‌دهند.
5 (1 ) فراز صیادی اسکویی
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 9 فصل
  • 70 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 25 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 100 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان، هنرجویان و علاقه‌مندان به ساخت انیمیشن و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • پیش‌نیازهای شرکت در این دوره حوصله و پشتکار و توانایی مدل‌سازی، UV Layout، Texturing، Rendering و نورپردازی در مایا و آشنایی با نرم‌افزار فتوشاپ هستند.

توضیحات دوره

وقتی صحبت از انجام پروژه‌های انیمیشن می‌شود بدون شک یکی از نرم‌افزارهایی که پیش از همه به ذهن می‌آید Maya است. مایا با داشتن مجموعه ابزارهای فوق‌العاده در بخش انیمیشن و همچنین امکان شخصی‌سازی این ابزارها گزینه بسیار مناسبی برای افراد فعال در حیطه انیمیشن به حساب می‌آید. همچنین مایا با ارائه امکانات و ویژگی‌هایی چون Modeling، Rigging، Rendering و ... یک نرم‌افزار بسیار کامل برای تولید انیمیشن به حساب می‌آید. به همین دلیل است که پروژه‌های بسیار مطرحی چون Toy Story، Spiderman، Frozen و ... از مایا بهره برده و نتایج خارق‌العاده‌ای را رقم زده‌اند. بنابراین افرادی که قصد دارند پروژه‌های موفقی را در حیطه انیمیشن اجرا کنند باید در کار با نرم‌افزار مایا مهارت کسب کنند. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع، دوره مقدماتی اجرای پروژه در Maya را طراحی کرده است.در دوره مقدماتی اجرای پروژه در Maya مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان مراحل کامل یک پروژه، براساس یک Concept، از مدل‌سازی تا Render و Composite را انجام می‌دهند. آنان در این دوره با مراحل مختلف ساخت یک پلان انیمیشن آشنا می‌شوند و این مراحل را به دقت انجام می‌دهند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. لازم به ذکر است از توان سخت‌افزاری سیستم خود مطمئن شوید که نرم‌افزارهای گفته شده در ویدئو پرزنت دوره را پشتیبانی می‌کند. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره مقدماتی اجرای پروژه در مایا مدرسه اینورس، هنرجویان مراحل مختلف ساخت یک پلان انیمیشن را به خوبی می‌آموزند، راه آینده خود برای انتخاب میان تخصص‌های مختلف انیمیشن را پیدا می‌کنند و همچنین خود را برای حضور در پروژه‌های حرفه‌ای آماده می‌کنند.

اطلاعات دوره

9 فصل
25 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی و توسعه مدل کسب و کار 7 ساعت
تومان 499,000

در مورد مدرس

فراز صیادی اسکویی
  • 4 امتیاز
  • 88 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس