z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

آموزش Portrait Retouching

وقتی عکس‌های با کیفیت و مسحورکننده را می‌بینیم، اولین چیزی که به ذهن ما می‌رسد هنر عکاس است، اما باید بدانیم که بخش بسیار بزرگی از زیبایی خارق‌العاده هر عکس، نشان‌دهنده هنر و مهارت Retoucher آن است.
3.3 (58 ) سهیل مومنی
فارسی

499,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 13 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 3 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 12 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

هنرجویان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان گرافیک، عکاسی و ... علاقه‌مندان به روتوش عکس و عکاسی، عکاسان و فعالان حوزه عکس و عکاسان پرتره، شاغلان حوزه تبلیغات و ...

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با فتوشاپ

توضیحات دوره

وقتی عکس‌های با کیفیت و مسحورکننده را می‌بینیم، اولین چیزی که به ذهن ما می‌رسد هنر عکاس است، اما باید بدانیم که بخش بسیار بزرگی از زیبایی خارق‌العاده هر عکس، نشان‌دهنده هنر و مهارت Retoucher آن است. Retoucherها با کار بر روی عکس محصولات، مدل‌ها، طبیعت و یا هر سوژه دیگر این نتایج چشم‌نواز را رقم زده و ما را وارد دنیای آن عکس می‌کنند. کار Retouching یا همان روتوش در عکس‌های پرتره به مراتب مهارت پیچیده‌تر و ویژه‌تری است. بنابراین یادگیری آن نیز نیاز به آموزش متمرکز و دقیق دارد. در دوره آموزشی که بدین منظور در مدرسه آنلاین اینورس طراحی شده هنرجویان با هنر Retouching آشنا شده و ابزارهای مخصوص به آن را می‌آموزند. همچنین با نحوه کار کردن با پنل Retouch Academy آشنا می‌شوند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن این دوره هنرجو می‌تواند کار ادیت و اصلاح عکس را به طور کامل انجام دهد و خروجی‌های زیبایی تولید کند. همچنین می‌تواند عیوب و ایرادات عکس‌های قدیمی را رفع کرده و آن‌ها را ترمیم کند. این دوره به آموزه‌هایی از Portrait Retouching می‌پردازد که هنرجو بتواند: با ابزارها و محیط فوتوشاپ آشنا شود، ادیت و روتوش عکاسی را انجام دهد، کار اصلاح نور و رنگ را انجام دهد، با پنل Retouch Academy آشنا شود.

اطلاعات دوره

4 فصل
3 ساعت
فصل 1
02:19
فصل 2
02:25
فصل 3
01:12
فصل 4
02:05

خرید های دانشجویان این دوره

عکاسی پرتره 9 ساعت
تومان 849,000
عکاسی جامع 10 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

سهیل مومنی
  • 3 امتیاز
  • 26 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس