z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

استخوان‌بندی و انیمت کاراکتر در افترافکت

در دوره Character Rig & Animate in After Effects مدرسه اینورس، هنرجویان مباحث را در دو بخش استخوان‌گذاری و انیمیت کاراکتر می‌آموزند که هر دو بخش شامل مباحث مطالعاتی و بخش ابزارها خواهد بود. در بخش Rigging کار بیش‌تر بر مبحث طراحی کاراکتر و بخش استخوان‌گذاری متمرکز خواهد بود. در این بخش هنرجویان می‌آموزند، در شرایط مختلف چگونه کار Rigging را پیش برده و به نتیجه برسانند. در بخش ابزارها هنرجویان می‌آموزند چگونه با ابزار Duik که یک Script قدرتمند در استخوان‌گذاری محسوب می‌شود کار استخوان‌گذاری را در انواع کاراکتر به پیش برده و با استفاده از سبک‌های مختلف، اتصالات و مفاصل را برقرار کنند. در این بخش، انواع دست و پاها و بدن‌های مختلف را با انواع استخوان‌گذاری می‌آموزیم. می‌توان گفت در این دوره برای اولین بار تا این حد با جزئیات به Duik Bassel پرداخت شده است. در ادامه هنرجویان کار با Script Rubber hose را برای یادگیری Rigهای نرم را می‌آموزند.
4.9 (4 ) امیرحسام میرصادقی
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 12 فصل
  • 44 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 18 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 72 ساعت
  • تخصصی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

علاقه‌مندان به انیمیشن، طراحی کاراکتر، استخوان‌گذاری و انیمیت کردن کاراکتر و دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این حوزه‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • گذراندن دوره After Effects مقدماتی مدرسه اینورس یا آشنایی با این نر‌افزار و دانش و تجربه طراحی کاراکتر و یا کار با نرم‌افزارهای Photoshop و Illustrator.

توضیحات دوره

استخوان‌گذاری کاراکترها و انیمیت کردن آن‌ها را می‌توان یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین مهارت‌ها و بخش‌های فعالیت در هنر انیمیشن دانست. به کمک این مهارت، می‌توان انیمیشن‌هایی فاخرتر و باکیفیت‌تر ساخت و هر بیننده‌ای را درگیر کرد. علاوه بر این، نرم‌افزار After Effects پرکاربردترین نرم‌افزار در این حیطه به حساب می‌آید. بنابراین تسلط کافی به استخوان‌گذاری و انیمیت در نرم‌افزار After Effects می‌تواند بازار کار بسیار بزرگی را در بخش انیمیشن‌های تبلیغاتی و داستانی پیش روی ما قرار دهد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع، دوره Character Rig & Animate in After Effects را طراحی کرده است. در دوره Character Rig & Animate in After Effects مدرسه اینورس، هنرجویان مباحث را در دو بخش استخوان‌گذاری و انیمیت کاراکتر می‌آموزند که هر دو بخش شامل مباحث مطالعاتی و بخش ابزارها خواهد بود. در بخش Rigging کار بیش‌تر بر مبحث طراحی کاراکتر و بخش استخوان‌گذاری متمرکز خواهد بود. در این بخش هنرجویان می‌آموزند، در شرایط مختلف چگونه کار Rigging را پیش برده و به نتیجه برسانند. در بخش ابزارها هنرجویان می‌آموزند چگونه با ابزار Duik که یک Script قدرتمند در استخوان‌گذاری محسوب می‌شود کار استخوان‌گذاری را در انواع کاراکتر به پیش برده و با استفاده از سبک‌های مختلف، اتصالات و مفاصل را برقرار کنند. در این بخش، انواع دست و پاها و بدن‌های مختلف را با انواع استخوان‌گذاری می‌آموزیم. می‌توان گفت در این دوره برای اولین بار تا این حد با جزئیات به Duik Bassel پرداخت شده است. در ادامه هنرجویان کار با Script Rubber hose را برای یادگیری Rigهای نرم را می‌آموزند. در بخش دوم دوره که به انیمیت کاراکتر می‌پردازیم، هنرجویان در ابتدا بخش کوتاهی را به صورت مباحث مطالعاتی به پیش می‌برند. در این بخش انواع حرکت‌ها، ملزومات هر نوع حرکت، آنالیزهای مختلف حرکت و ... را می‌آموزیم. پس از پایان یافتن بحث‌های مطالعاتی، در این بخش انواع انیمیت و انواع حرکت‌ها را از جمله راه رفتن استاندارد، راه رفتن به نسبت کاراکتر، دویدن، یک سکانس کامل از انیمیشن و ... را انیمیت می‌کنیم. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Character Rig & Animate in After Effects مدرسه اینورس، هنرجویان می‌توانند در نرم‌افزار After Effects، انواع استخوان‌گذاری‌های ساده تا بسیار پیچیده را برای کاراکترهای خود ایجاد کنند. همچنین هنرجویان در انیمیت کاراکتر، توانایی‌های فوق‌العاده‌ای کسب می‌کنند. و در نهایت می‌توانند به صورت پروژه‌ای و یا تمام وقت با شرکت‌های معتبر در این حیطه همکاری کنند.

اطلاعات دوره

12 فصل
18 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00
فصل 12
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
مبانی ترکیب‌بندی بصری 6 ساعت
تومان 499,000
Motion Design 8 ساعت
تومان 649,000

در مورد مدرس

امیرحسام میرصادقی
  • 4 امتیاز
  • 420 نظر
  • 7 درس

امتیاز دانشجوها