z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

کارشناسی شبکه‌های اجتماعی

در دوره آنلاین کارشناسی شبکه‌های اجتماعی، هنرجویان به صورت اساسی اصول بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، ارکان شبکه‌های اجتماعی، ارتباطات، استراتژی‌های کسب و کار، تکنیک‌های تولید محتوا و ... را می‌آموزند. همچنین می‌آموزند بسته به کسب و کار خود بهترین استفاده را از شبکه‌های اجتماعی ببرند.
4.6 (11 ) حسین وحدانی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 9 فصل
  • 34 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 13 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

فارغ‌التحصیلان و دانشجویان تمامی رشته‌ها، صاحبان کسب و کارهای خانگی و شخصی، مدیران شبکه‌های اجتماعی که در استخدام برندها هستند یا به صورت آزاد با آن‌ها کار می‌کنند و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان آشنایی نسبی با شبکه‌های اجتماعی داشته باشند.

توضیحات دوره

شبکه‌های اجتماعی را می‌توان آسان‌ترین، کم‌هزینه‌ترین و دردسترس‌ترین راه برای ارتباط با مشتریان دانست. زیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از فضاهایی است که مخاطبان در آن‌ها حضور گسترده‌ای داشته و وقت زیادی را صرف می‌کنند. علاوه بر این موضوع می‌توان بدون در نظر گرفتن مسئله فاصله مکانی به مشتریان دسترسی داشته و با آن‌ها ارتباط موثری برقرار کرد. به همین خاطر، امروز کسب و کارها از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند تا برای برند خود آگاهی‌سازی کنند، طرفداران خود را افزایش دهند و در نهایت به ارتقای فروش و بازاریابی خود کمک کنند. بنابراین حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی موضوعی است که به کوچک یا بزرگ بودن برند، بودجه و سایر فاکتورهای یک برند ارتباطی نداشته و به یک باید برای همه کسب و کارها بدل شده است. رشد روزافزون شبکه‌های اجتماعی و وجود بازاری بسیار بزرگ و نیاز مبرمی به تربیت نیروی متخصص در این حیطه را به وجود آورده است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین کارشناسی شبکه‌های اجتماعی را طراحی و تدوین کرده است.در دوره آنلاین کارشناسی شبکه‌های اجتماعی، هنرجویان به صورت اساسی اصول بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، ارکان شبکه‌های اجتماعی، ارتباطات، استراتژی‌های کسب و کار، تکنیک‌های تولید محتوا و ... را می‌آموزند. همچنین می‌آموزند بسته به کسب و کار خود بهترین استفاده را از شبکه‌های اجتماعی ببرند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره کارشناسی شبکه‌های اجتماعی مدرسه اینورس، هنرجویان مهارت کار حرفه‌ای در بازار کار دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌آموزند و می‌توانند شبکه‌های اجتماعی را راه‌اندازی کرده، مدیریت و ارتقا کیفیت دهند.

اطلاعات دوره

9 فصل
13 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

معانی و ساختار برند 5 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

Gamification badge
Gamification
سهراب مستقیم 4 (2)

تومان 599,000

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

حسین وحدانی
  • 4 امتیاز
  • 16 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها