z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

مهارت‌های نرم بازار کار

بازار کار امروز به سمتی رفته که نحوه تعامل و ارتباط گرفتن با افراد به موضوعی بسیار مهم تبدیل شده است. امروز داشتن مهارت‌های تخصصی و دانش روز برای اثربخش بودن کافی نیست و باید گفت تفاوت‌ها جایی رقم می‌خورد که از میان دو نفر با تخصص‌های یکسان، بر مبنای مهارت‌های نرم یکی را انتخاب می‌کنیم و به دیگری «نه» می‌گوییم. اما مهارت‌های نرم شامل چه چیزهایی است؟ مهارت‌های نرم ویژگی‌های شخصیتی هستند که بر نحوه کار کردن و تعامل ما با دیگران تاثیر می‌گذارند.
3.5 (2 ) رضا آقارحیمی
فارسی

549,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 14 فصل
  • 43 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 24 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

به طور خاص این دوره برای کسانی که تحلیل، حل مسئله و تصمیم¬گیری بخشی از فعالیت حرفه¬ای آن‌هاست یا در زمان کار با افراد مختلفی (از جمله همکار یا مشتری) سر و کار دارند، مفید خواهد بود.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

بازار کار امروز به سمتی رفته که نحوه تعامل و ارتباط گرفتن با افراد به موضوعی بسیار مهم تبدیل شده است. امروز داشتن مهارت‌های تخصصی و دانش روز برای اثربخش بودن کافی نیست و باید گفت تفاوت‌ها جایی رقم می‌خورد که از میان دو نفر با تخصص‌های یکسان، بر مبنای مهارت‌های نرم یکی را انتخاب می‌کنیم و به دیگری «نه» می‌گوییم. اما مهارت‌های نرم شامل چه چیزهایی است؟ مهارت‌های نرم ویژگی‌های شخصیتی هستند که بر نحوه کار کردن و تعامل ما با دیگران تاثیر می‌گذارند. چنین مهارت‌هایی به ما کمک می‌کنند تا با افراد روابطی مستحکم را شکل دهیم، اعتماد و اعتبار برای خود بسازیم و بتوانیم تیم­ها را رهبری کنیم. این مهارت‌ها تا حدی تاثیرگذارند که World Economic Forum در گزارش آینده مشاغل خود گفته: «تا سال 2020 مهارت حل مساله، تفکر انتقادی، خلاقیت، مدیریت و هوش هیجانی به عنوان مهم‌ترین مهارت‌های لازم در محیط کار شناخته می‌شوند.» در واقع داشتن این مهارت‌ها در کنار مهارت‌های تخصصی و دانش روز، قطعه‌های به­جامانده از پازل اثربخشی را برای شما کامل می‌کند. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن اهمیت مهارت‌های نرم در محیط کار، دوره آنلاین مهارت‌های نرم را طراحی کرده است. در دوره آنلاین مهارت‌های نرم بازار کار، هنرجویان می‌آموزند چطور نقش خود را در نهادهای متنوعی که در آن عضویت دارند ترسیم کنند. همچنین در طراحی نقش منحصر‌به‌فرد برای خود کسب مهارت می‌کنند و می‌آموزند چطور در هر نهاد ارزش‌آفرینی کنند. در این دوره می‌آموزیم تفکر سیستمی را تمرین کنیم تا بتوانیم موضوعات را با نگاهی بازتر ببینیم و تحلیل کنیم، روابط بین اجزای یک سیستم را درک کنیم و تلاش خود را در نقاطی متمرکز کنیم که بیشترین نتیجه را به همراه داشته باشد. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس. هدف اصلی این دوره آشنایی و مهارت استفاده از یک جعبه ابزار است. ابزاری که به ما کمک می‌کند کمی تامل کنیم، از محیط اطراف و حتی خودمان فاصله بگیریم، از زوایای مختلف به موضوع نگاه کنیم، رابطه بین مسائل را بهتر ببینیم، دقیق­تر تحلیل کنیم، هوشمندانه­تر تصمیم بگیریم، تعاملات فردی و گروهی موثرتری داشته باشیم و مطمئن­تر قدم برداریم.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره مهارت‌های نرم بازار کار، هنرجو می‌تواند آرام آرام از این مهارت‌ها در مسائل مختلف شخصی، حرفه‌ای و ... خود بهره ببرد و با تمرین بیش‌تر مهارت‌های نرم خود را رشد دهد. همچنین می‌تواند نقشی منحصربه‌فرد در نهادهای مختلف برای خود ترسیم کرده و نقش‌آفرینی کند.

اطلاعات دوره

14 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00
فصل 12
00:00
فصل 13
00:00
فصل 14
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دیزاین هویت بصری 8 ساعت
تومان 599,000
مبانی ترکیب‌بندی بصری 6 ساعت
تومان 499,000

دوره های مرتبط

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

رضا آقارحیمی
  • 3 امتیاز
  • 0 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس