z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

طراحی حجمی کاراکتر

امروز محتوای ویدئویی در میان سایر اقسام محتوا بیش‌ترین سهم را از نظر نرخ بازدید و توجه در اختیار داشته و بیش‌ترین توجه را به سمت خود معطوف کرده است. در این میان معمولاً اولین چیزی که از یک اثر موفق به یاد ما می‌ماند کاراکترهای خاص و ویژه آن اثر هستند. بنابراین اهمیت ایجاد کاراکترهای مناسب و جذاب برای تولیدکنندگان محتوا بسیار حیاتی است. در واقع این کاراکترها هستند که داستان را شرح داده و موفقیت یا عدم موفقیت یک اثر را مشخص می‌کنند.
4.1 (52 ) محمد خیراندیش
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 13 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان این دوره همه افرادی هستند که می‌خواهند یک کاراکتر را از درون ذهن خود به روی کاغذ بیاورند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

امروز محتوای ویدئویی در میان سایر اقسام محتوا بیش‌ترین سهم را از نظر نرخ بازدید و توجه در اختیار داشته و بیش‌ترین توجه را به سمت خود معطوف کرده است. در این میان معمولاً اولین چیزی که از یک اثر موفق به یاد ما می‌ماند کاراکترهای خاص و ویژه آن اثر هستند. بنابراین اهمیت ایجاد کاراکترهای مناسب و جذاب برای تولیدکنندگان محتوا بسیار حیاتی است. در واقع این کاراکترها هستند که داستان را شرح داده و موفقیت یا عدم موفقیت یک اثر را مشخص می‌کنند. اما ایجاد یک کاراکتر موفق، کاری بسیار مشکل بوده و از ایده تا اجرا، یک مسیر طولانی در پی دارد. بسیارند افرادی که ایده‌های فوق‌العاده‌ای برای طراحی دارند اما توانایی اجرای طراحی کاراکتر را ندارند. بازار امروز محتوای ویدئویی به دنبال کاراکتر دیزاینرهایی است که بتوانند در محیط دو بعدی کاراکترهای سه بعدی را با آناتومی و حجم مناسب و به صورت خلاقانه طراحی کنند. کسب چنین مهارتی نیازمند آموزش و برنامه‌ریزی دقیق است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین طراحی کاراکتر حجمی را طراحی کرده است. در دوره آنلاین طراحی کاراکتر حجمی مدرسه اینورس، هنرجویان اتفاقات و ایده‌هایی که برای طراحی کاراکتر در سر دارند را شروع به اجرا کرده و روی کاغذ می‌آورند. هنرجویان در این دوره می‌آموزند چطور یک کاراکتر حجمی را با آناتومی و حجم مناسب طراحی کنند، تغییر دهند، فانتزی یا رئال‌تر کنند و بتوانند در نهایت یک کاراکتر را به صورت واقع‌گرایانه خلق کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از طراحی کاراکتر حجمی می‌پردازد که هنرجو بتواند: به درک عمیقی از حجم و آناتومی درست در طراحی کاراکتر برسد. یک کاراکتر حجمی را با آناتومی و حجم مناسب طراحی کند، تغییر دهد، فانتزی یا رئال کند. یک کاراکتر سه بعدی را در فضایی دو بعدی طراحی کند. 

اطلاعات دوره

4 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی حسی کاراکتر 10 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد خیراندیش
  • 2 امتیاز
  • 94 نظر
  • 6 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس