z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Sound Design

صدا یک ابزار کلیدی برای بیان داستان و روایت است و به عنوان مکمل تصویر، در انواع پروژه‌های هنری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی صدا در رشته‌های گوناگونی مانند فیلم‌سازی، تئاتر، ضبط و نشر آواها، اجرای موسیقی، انیمیشن، پادکست، بازی‌های ویدئویی، برنامه تلویزیونی و ... کاربرد دارد و یکی از اصلی‌‌ترین ابزارهای ارائه محصول هنری، تجاری و چندرسانه‌ای است.
محمد‌رضا اصغری
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 25 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 12 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 48 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانش‌جویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های موشن گرافیک، انیمیشن، سینما و علاقه‌مندان به Multimedia، Game، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان تبلیغاتی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره نیاز به هیچ پیش‌نیازی ندارد.

توضیحات دوره

طراحی صدا به زبان ساده هنر خلق محیط صوتی برای مخاطب است؛ طراح صدا به جز موسیقی، تقریبا تمامی صداهای یک محصول هنری یا تبلیغاتی را تولید و آن‌ها را به شکل مناسبی وارد یک محصول تصویری می‌کند و به آن روح می‌بخشد. طراحی صدا یکی از مهمترین اجزای Post Production یک اثر است که برای انجام آن باید درک درستی از ابعاد و جزئیات جلوه‌های صوتی داشت. در دوره «طراحی صدا» مدرسه آنلاین اینورس، علاقه‌مندان این عرصه با مبانی صدا، نرم‌افزار و سخت افزارهای مرتبط با تولید صدا، تکنیک‌های کاربردی، زیبایی‌شناسی شنیداری، تحلیل و شناخت مقدماتی ساختار موسیقی و استفاده از امکانات نرم افزاری برای میکس و نهایی سازی صدا را یاد می‌گیرند و می‌توانند رابطه صدا و تصویر را به درستی تحلیل کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

هنرجویان با گذراندن دوره «طراحی صدا»، مهارت ضبط صدا، ویرایش صدا، میکس و نهایی‌سازی آن را کسب می‌کنند و می‌توانند بخش صوتی پروژه‌های مختلف را از ابتدا تا انتها انجام دهند. همچنین در این دوره هنرجویان کار با نرم‌افزار Reaper و تحلیل مقدماتی ساختار موسیقی را نیز یاد می‌گیرند و می‌توانند رابطه صدا و تصویر را به درستی تحلیل کنند. 

اطلاعات دوره

7 فصل
12 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

محمد‌رضا اصغری
  • 0 نظر
  • 1 درس

دوره های دیگر مدرس