z
عضویت / ورود

طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی

استاپ موشن که یکی از قدیمی‌ترین روش‌های تولید انیمیشن است، امروزه در تبلیغات نیز جایگاه مهمی پیدا کرده. اما طراحی و تولید یک پروژه‌ی استاپ‌ موشن تبلیغاتی نیاز به مهارت‌هایی بیشتر از صرف انیمیت و مهارت در تکنیک استاپ‌ موشن دارد. در واقع بخش مهمی از تولید یک استاپ‌ موشن، مراحل پیش از تولید آن است. تولید‌کنندگان استاپ موشن‌های Commissioned یا سفارشی باید با نحوه‌ی درست دریافت سفارش و استخراج اطلاعات لازم از بریف آشنا باشند و پیش از شروع فرایند تولید هزینه‌های پروژه را برآورد کنند. پس از مشخص کردن استایل استاپ موشن، نوشتن سناریو‌ها و طراحی استوری‌بورد و شوتینگ‌بورد، مراحل تولید و اجرای پروژه آغاز می‌شود.
4 (10 ) عقیل حسینیان
فارسی
سطح: پیشرفته

999,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 6 فصل
 • 30 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
 • سطح: پیشرفته
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

این دوره برای فعالان صنعت تبلیغات مناسب است.

ملزومات دوره

 • حداقل وسایل مورد نیاز برای انجام تمرینات این دوره شامل: موبایل یا دوربین، چراغ مطالعه، موبایل هوشمند و پایه‌ی موبایل یا دوربین می‌شود. نرم‌افزار Dragonframe این دوره پروژه محور است و هنرجویان هر یک، پروژه‌ی استاپ موشن تبلیغاتی خود را تعریف می‌کنند. در بخشی از این دوره، تکنیک‌های مختلفی آموزش داده می‌شود که با توجه به نیاز پروژه، هنرجویان می‌توانند از این تکنیک‌ها نیز استفاده کنند. وسیله‌های لازم برای هر کدام از این تکنیک‌های اختیاری در خود دروس توضیح داده شده است.

پیش نیاز دوره

 • گذراندن دوره‌ی استاپ موشن آشنایی با نرم‌افزار تدوین و Post Production مثل Adobe After Effects یا Final Cut Pro X آشنایی با عکاسی و نورپردازی

توضیحات دوره

در دوره‌ی آنلاین «طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی » مدرسه‌ی اینورس، هنرجویان با مسیر تولید یک استاپ موشن تبلیغاتی و فوت و فن این صنعت آشنا می‌شوند. در این دوره، هنرجویان قدم به قدم سفارش‌ گرفتن، تنظیم بریف، برآورد هزینه‌ی پروژه و مراحل پیش تولید استاپ موشن را یاد می‌گیرند.همچنین، هنرجویان با نکاتی کاربردی در تولید استاپ موشن مثل نحوه‌ی استفاده از رفرنس و تکنیک‌هایی برای انیمیت از جمله نحوه‌ی نورپردازی و کاربرد میز شیشه‌ای طبقاتی، لایه لایه انیمیت کردن و انیمیت روتوسکوپی آشنا می‌شوند.

مدل آموزشی دوره

این دوره‌ پروژه محور است و هنرجویان هر یک، پروژه‌ی استاپ موشن تبلیغاتی خود را تعریف می‌کنند. پس از تایید پروژه توسط مدرس، هنرجویان باید همراه با دروس دوره، قدم به قدم پروژه را جلو ببرند.

خروجی دوره

پس از گذراندن این دوره هنرجویان می‌توانند پروژه‌‌های استاپ موشن تبلیغاتی بپذیرند و در استودیو‌های استاپ موشن فعالیت کنند. با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، هنرجویان گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

اطلاعات دوره

6 فصل
10 ساعت
فصل 1
89 دقیقه
فصل 2
44 دقیقه
فصل 3
79 دقیقه
فصل 4
127 دقیقه
فصل 5
185 دقیقه
فصل 6
5 دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

عقیل حسینیان
 • 4 امتیاز
 • 179 نظر
 • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس