z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

دوره طراحی Storyboard برای انیمیشن

در دوره طراحی استوری‌بورد برای انیمیشن مدرسه اینورس، هنرجویان با اصول طراحی استوری‌بورد آشنا می‌شوند، همچنین روش‌های طراحی استوری‌بورد را می‌آموزند و در مفاهیم پایه‌ای و عناصر کلیدی این حیطه کسب مهارت می‌کنند.
5 (1 ) سلمان طاهری
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 11 فصل
  • 60 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

کارگردانان انیمیشن، طراحان استوری‌برد، اجراکنندگان لی‌اوت، انیماتورها و تدوین‌گران و افراد شاغل در این حوزه مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با اصول اولیه طراحی و داشتن سواد بصری پیش‌نیازهای این دوره هستند.

توضیحات دوره

به جرات می‌توان گفت در فرآیند تولید یک انیمیشن، استوری‌بورد مهم‌ترین بخش است. در واقع در این بخش است که کارگردان ایده فیلم‌نامه و نگاه خود را به سایر بخش‌های تولید منتقل می‌کند. با این حال در کشور ما به این موضوع توجه درخوری نشده و نیروی متخصص در این حیطه وجود ندارد. بنابراین در بیش‌تر پروژه‌های انیمیشن، شخص کارگردان این نقش را بر عهده می‌گیرد که نتیجه کار چیزی جز مسیر اشتباه نیست. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این خلأ در بازار کار، دوره آنلاین طراحی استوری‌بورد برای انیمیشن را طراحی کرده است. در دوره طراحی استوری‌بورد برای انیمیشن مدرسه اینورس، هنرجویان با اصول طراحی استوری‌بورد آشنا می‌شوند، همچنین روش‌های طراحی استوری‌بورد را می‌آموزند و در مفاهیم پایه‌ای و عناصر کلیدی این حیطه کسب مهارت می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین طراحی استوری‌بورد برای انیمیشن مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند چگونه استوری‌بورد طراحی کنند که در خدمت بیان، ریتم و تم تولید باشد. همچنین خواهند توانست به عنوان طراح استوری‌بورد، استوری‌بوردهای اصولی اجرا کنند یا به عنوان یک کاربر از استوری‌بورد استفاده درستی داشته باشند.

اطلاعات دوره

11 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

بازیگری در انیمیت دو بعدی 10 ساعت
تومان 749,000
روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

سلمان طاهری
  • 5 امتیاز
  • 7 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس