z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی مد پایدار

مدرسه آنلاین اینورس دوره مد پایدار را به عنوان یکی از مهمترین و به‌روزترین جنبه‌های هنر- صنعت مد با رویکرد استفاده برای هنرجویان و علاقه‌مندان این عرصه طراحی کرده تا بتوانند آثار خود را با استفاده از روش‌های مد پایدار طراحی و اجرا کنند و طراحی و دوخت یک محصول پایدار را یاد بگیرند.
مهرآرا مولوی
فارسی

549,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 20 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 5 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 25 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های طراحی لباس، پارچه، معماری، نقاشی، طراحی صنعتی، نساجی و همچنین علاقه‌مندان به صنعت مد و پوشاک مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • خیاطی و الگوسازی، طراحی فیگوراتیو و یکی از نرم افزارهای Photoshop یا Illustrator پیش‌نیازهای این دوره هستند.

توضیحات دوره

از زمانی که صنعت مد و لباس به یکی از آلاینده‌ترین صنایع دنیا تبدیل شد، موضوع مد پایدار یا Sustainable Fashion در میان فعالان این عرصه بر سر زبان‌ها افتاد. مد پایدار تلاش می‌کند با ارائه طرح‌ها و راهکارهایی خاص، علاوه بر حفظ محیط‌زیست، منافع اقتصادی و اجتماعی را نیز در طراحی‌های کلان این صنعت مورد نظر قرار دهد. مد پایدار یک استراتژی در زمینه تولید و نوع مصرف پوشاک است که نگاهی کاملا متفاوت به این هنر - صنعت دارد. این نگاه مدرن سعی می‌کند از مرحله تولید مواد اولیه تا بسته‌بندی و بازایابی محصولات، از روش‌های پاکی که به محیط زیست آسیبی نمی‌زند، استفاده کند. از طرفی مدیریت اقتصادی هدفمند و اهمیت به موضوعاتی مانند حقوق کارگران این صنعت نیز از دیگر ابعادی هستند که مدپایدار به آن می‌پردازد. بسیاری از کمپانی‌ها و برندهای مطرح صنعت مد و لباس به سمت استفاده از روش‌های مد پایدار حرکت کرده‌اند. حتی تعداد زیادی از شخصیت‌های معروف دنیا به استفاده از مدپایدار رو آورده‌اند و سعی در ترویج آن دارند. از همین رو برند‌های مطرح این صنعت از طراحان خود انتظار دارند تا با شیوه‌ها و اهداف این نگاه تازه در صنعت مد آشنا باشند و بتوانند استراتژی‌های عملی رسیدن به مدپایدار را طراحی و اجرا کنند. مدرسه آنلاین اینورس دوره مد پایدار را به عنوان یکی از مهمترین و به‌روزترین جنبه‌های هنر- صنعت مد  با رویکرد استفاده برای هنرجویان و علاقه‌مندان این عرصه طراحی کرده تا بتوانند آثار خود را با استفاده از روش‌های مد پایدار طراحی و اجرا کنند و طراحی و دوخت یک محصول پایدار را یاد بگیرند.  در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره «مد پایدار» مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان مهارت و اطلاعات کافی درباره مد پایدار کسب می‌کنند و می‌توانند با استفاده از متدهای مد پایدار، لباس خود را طراحی و اجرا کنند. چگونگی ساخت و طراحی کالکشن با متریال پایدار، Technical Drawing و چگونگی پروسه طراحی و دوخت یک محصول پایدار، از دیگر مهارت‌هایی است که هنرجویان در این دوره فرا می‌گیرند. 

اطلاعات دوره

6 فصل
5 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

آشنایی با فشن دیزاین 5 ساعت
تومان 549,000
الگوسازی و دوخت 6 ساعت
تومان 649,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

مهرآرا مولوی
  • 70 نظر
  • 3 درس

دوره های دیگر مدرس