z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

مجموعه پلاگین‌های Trapcode Suite در نرم‌افزار Adobe After Effects

جلوه‌های ویدئویی امروز تقریباً در همه پروژه‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. در بسیاری از مواقع، به دلیل کیفیت بالا و واقع‌گرایانه بودن بیش از حد Video Effects، در ویدئوها و فیلم‌هایی که می‌بینیم متوجه وجود این تکنیک نمی‌شویم. اما نکته حائز اهمیت، هزینه، زمان و سختی اجرای یک Video Effects است که گاهی در اجرا یا عدم اجرای آن تاثیر دارد.
4.8 (5 ) امیرحسام میرصادقی
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 11 فصل
  • 52 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 12 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 48 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های انیمیشن، موشن گرافیک، هنرجویان هنرستان‌ها، طراحان و انیماتورهای شاغل در شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • گذراندن دوره مقدماتی و پیشرفته Adobe After Effects و تسلط بر این نرم‌افزار

توضیحات دوره

جلوه‌های ویدئویی امروز تقریباً در همه پروژه‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. در بسیاری از مواقع، به دلیل کیفیت بالا و واقع‌گرایانه بودن بیش از حد Video Effects، در ویدئوها و فیلم‌هایی که می‌بینیم متوجه وجود این تکنیک نمی‌شویم. اما نکته حائز اهمیت، هزینه، زمان و سختی اجرای یک Video Effects است که گاهی در اجرا یا عدم اجرای آن تاثیر دارد. برای اینکه بتوان جلوه‌های ویدئویی را به بهترین شکل ممکن، در زمانی کوتاه و با قدرتی بالا انجام داد، استفاده از پلاگین Trapcode Suite یک گزینه بسیار مناسب برای این کار محسوب می‌شود. پلاگین Trapcode Suite قدرت سیستم 3D Particle را به نرم‌افزار After Effects آورده و از Particle emitters برای خلقِ آتش، آب، دود، برف، انواع جلوه‌های بصری، دیگر تکنولوژی‌های خارق‌العاده و ... بهره می‌برد. این پلاگین با ترکیب سیستم‌های پارتیکل مختلف و یکپارچه کردن آن‌ها، نتایج شگفت‌انگیزی را در برابر چشم مخاطب به نمایش می‌گذارد. پلاگین ترپکود با استفاده از سرعت و چابکی GPU این نتایج فوق‌‎العاده را به سرعت به شما ارائه می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های خاص این پلاگین می‌توان به شبیه‌سازی دقیق فیزیک مایعات، امکان ایجاد پیچیده‌ترین Object‌های سه بعدی و سطوح مختلف آن هم به زیباترین شکل ممکن، امکان ایجاد طبیعی‌ترین نورها و Glimmerها، امکان استفاده از صدا برای ساخت Keyframeهای ایجاد انیمیشن و Effects و ... اشاره کرد. به طور کلی می‌توان گفت سری پلاگین ترپکود ابزاری بسیار دقیق برای ایجاد حرفه‌ای‌ترین انیمیشن‌ها، جلوه‌های بصری و موشن گرافیک در نرم‌افزار After Effects است. به دلیل پیچیدگی‌های موجود، یادگیری این پلاگین نیازمند برنامه‌ریزی و آموزش دقیق است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین پلاگین Trapcode Suite در After Effects را طراحی کرده است. در دوره آنلاین پلاگین Trapcode Suite در After Effects، هنرجو با این مجموعه پلاگین آشنا شده، ابزارها و ویژگی هر یک از آن‌ها را آموخته و در ساخت افکت (Effects)های خاص و پیچیده در موشن‌گرافیک، انیمیشن و فیلم کسب مهارت می‌کند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از پلاگین Trapcode می‌پردازد که هنرجو می‌تواند: به شناخت درستی از این پلاگین قدرتمند برسد. پارامترها و کاربردهای کلی این پلاگین را بیاموزد. در ساخت افکت (Effects)های خاص و پیچیده در موشن‌گرافیک، انیمیشن و فیلم کسب مهارت کند.

اطلاعات دوره

11 فصل
12 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

Motion Design 8 ساعت
تومان 649,000
تدوین فیلم 7 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

امیرحسام میرصادقی
  • 3 امتیاز
  • 403 نظر
  • 7 درس

امتیاز دانشجوها