z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

طراحی محصول، رابط کاربر و تجربه کاربر (UI/UX) مقدماتی

طراحی محصول به مجموعه فرآیندهایی گفته میشود که کمک میکند محصول به بهترین شکل ممکن از دید مشتری دیده شود.
2.5 (47 ) هومن هاتفی
فارسی

499,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 9 فصل
  • 27 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 6 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 30 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشتههای طراحی صنعتی، ارتباط تصویری، علوم کامپیوتر، مهندسی نرمافزار، مدیریت و بازاریابی و همچنین طراحان رابط و تجربه کاربری و محصول، مدیران محصول و متخصصان مارکتینگ در شرکتهای حوزه تجارت الکترونیک مخاطبان این دوره خواهند بود.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

طراحی محصول به مجموعه فرآیندهایی گفته می‌شود که کمک می‌کند محصول به بهترین شکل ممکن از دید مشتری دیده شود. این فرآیندهای مفصل و ادامه‌دار می‌کوشند ارزشی که مشتری به دنبالش است را به او ارائه کنند. بنابراین توجه به طراحی محصول برای همه افرادی که در طراحی محصول نقش دارند، اهمیت جدی دارد. اهمیت این موضوع وقتی روشن می‌شود که می‌بینیم تعداد محصولات ناموفق صدها برابرِ اندک محصولات موفق است. بنابراین اگر می‌خواهیم محصولی که ارائه می‌کنیم در میان معدود محصولات موفق بازار قرار گیرد باید در طراحی محصول نهایت دقت را به کار بگیریم. در دوره طراحی محصول (UI&UX) مدرسه اینورس، با رویکردی داده‌محور و نتیجه‌گرا، اصول طراحی و توسعه محصول مورد بحث قرار می‌گیرد. همچنین با نگاهی نقادانه به روند فعلی پیشرفت محصولات، سعی می‌شود روش‌هایی بهینه‌تر در جهت ارتقای کیفیت تجربه کاربری ارائه شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

در پایان دوره طراحی محصول مدرسه اینورس، هنرجو میتواند با بهرهگیری از مهارتهایی که در طول دوره آموخته و نوع نگرش خود به مساله، به روشهای تخصصی درک وضع موجود و شناخت مشکلات واقف شده و با بهرهگیری از متدها و Frameworkهای طراحی، به ارائه راهکارهای هدفمند در جهت رفع مشکل و ارزیابی تاثیر این راهحلها بپردازد.

اطلاعات دوره

9 فصل
6 ساعت
فصل 1
23:08
فصل 2
30:52
فصل 3
37:57
فصل 4
36:26
فصل 5
20:49
فصل 6
10:44
فصل 7
48:45
فصل 8
23:01
فصل 9
06:26

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

هومن هاتفی
  • 3 امتیاز
  • 73 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها