z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

ساخت بازی با نرم‌افزار Unity 3D

امروز بازی‌سازی یکی از بزرگ‌ترین صنایع جهان به شمار می‌رود. صنعتی که با سرعتی باورنکردنی در حال بزرگ‌تر شدن و تجربه رشدی خارق‌العاده است. در طول سال‌ها همواره این رشد سریع، با معرفی تکنولوژی‌های روز و خداحافظی با پلتفرم‌ها و تکنولوژی‌های قدیمی همراه شده است، به طوری که با ظهور تکنولوژی و پلتفرمی جدید همگان به سوی آن حرکت کرده و تکنولوژی‌های پیشین آرام آرام به فراموشی سپرده شده‌اند.
1.6 (4 ) مجتبی رجبی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 42 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 32 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان این دوره علاقه‌مندان به بازی‌سازی برای موبایل، کامپیوتر، علاقه‌مندان به بازی‌سازی با نرم‌افزار Unity، دانشجویان نرم‌افزار و افراد شاغل در استودیوهای بازی‌سازی هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با هر کدام از زبان‌های برنامه‌نویسی.

توضیحات دوره

امروز بازی‌سازی یکی از بزرگ‌ترین صنایع جهان به شمار می‌رود. صنعتی که با سرعتی باورنکردنی در حال بزرگ‌تر شدن و تجربه رشدی خارق‌العاده است. در طول سال‌ها همواره این رشد سریع، با معرفی تکنولوژی‌های روز و خداحافظی با پلتفرم‌ها و تکنولوژی‌های قدیمی همراه شده است، به طوری که با ظهور تکنولوژی و پلتفرمی جدید همگان به سوی آن حرکت کرده و تکنولوژی‌های پیشین آرام آرام به فراموشی سپرده شده‌اند. اما در سال‌های اخیر یک تکنولوژی ماندگار شده و به پلتفرمی همه‌گیر تبدیل شده است. تکنولوژی که امروز بیش از نیمی از صنعت بازی‌سازی در تمام جهان بر بستر آن قرار داشته و قابلیت بازی‌سازی برای تمام ابزارها و پلتفرم‌ها از جمله، موبایل، کامپیوتر، انواع کنسول و ... را داراست. امروز موتور بازی‌سازی Unity با اقتدار کامل به بزرگ‌ترین نرم‌افزار بازی‌سازی تبدیل شده است. یکی از دلایل موفقیت برای این موتور بازی‌سازی، توسعه سریع آن همزمان با تکنولوژی‌های روز است. از دیگر دلایل این پیشتازی می‌توان به قدرت این موتور در ساخت بازی‌های دو بعدی و سه بعدی، یکپارچگی و هماهنگی با ابزارهای مختلف، سادگی و آسانی کار با آن، سرعت پیش بردن پروژه در آن، پشتیبانی از انواع پلتفرم‌ها، گستردگی برنامه‌نویسان در این حوزه، درگاه کاربری کاربرپسند، عدم نیاز به دانش برنامه‌نویسی حرفه‌ای و ... نام برد. مهم‌ترین بازی‌هایی که با Unity ساخته شده‌اند عبارتند از Assassin’s Creed، Satellite Reign، Escape Plan، Temple Run، Rust، Wasteland، Monument Valley، Inside، Rick and Morthy، Hitman و ... . امروز با توجه به رشد صنعت بازی‌سازی و همچنین افزایش تمایل به Unity نیاز به متخصصان بازی‌سازی مسلط به این نرم‌افزار افزایش یافته است. اما فعالیت حرفه‌ای در این عرصه نیاز به کسب مهارت و آموزش و برنامه‎ریزی دقیق دارد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین آموزش بازی‌سازی Unity را طراحی کرده است. در دوره آنلاین آموزش بازی‌سازی Unity، هنرجویان با نرم‌افزار بازی‌سازی Unity آشنا می‌شوند، محیط نرم‌افزار را می‌شناسند، کار با ابزار Scriptنویسی را می‌آموزند و در کار با صدا، انیمیشن، Mesh و Particle مهارت کسب می‌کنند. تمامی مهارت‌های این دوره با صورت عملی و با ساخت بازی‌های کوچک نمونه انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از نرم‌افزار Unity می‌پردازد که هنرجو: با نرم‌افزار Unity و بخش‌های مختلف آن آشنا شود. به شناخت درستی از Scriptنویسی، کار با صدا، انیمیشن، Mesh، Particle و ... برسد. بتواند شروع به ساخت پروژه‌های کوچک با منو، صدا، انیمیشن و ... کند.

اطلاعات دوره

7 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

موتور رندر Redshift 3D 15 ساعت
تومان 749,000
عکاسی جامع 10 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

مجتبی رجبی
  • 1 امتیاز
  • 26 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس