z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

مدل‌سازی خودرو در 3dsMAX (Hard Surface Modeling)

طراحی و مدل‌سازی اجسام سخت یا Hard Surface یکی از جذاب‌ترین بخش‌های دنیای دیزاین است که به طراحان این امکان را می‌دهد تا محصولات مختلف صنعتی مثل خودرو، هواپیما، ربات‌ها و انواع ماشین‌آلات صنعتی را طراحی و مدل‌سازی کنند. اما کاربردهای مدل‌سازی Hard Surface به طراحی خودرو و تولیدات صنعتی محدود نمی‌شود. از این روش مدل‌سازی در نرم‌افزار 3ds Max می‌توان در انیمشین، بازی‌سازی، فیلم‌های VFX و ... نیز استفاده‌های متنوع و خلاقانه‌ای کرد.
وحید منتظری
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 8 فصل
  • 30 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 15 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 45 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌ گرافیک، انیمیشن، VFX، طراحان صنعت بازی سازی و طراحان صنعتی مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان هر دو دوره مقدماتی 3ds Max و دوره Vray را گذارنده باشند. همچنین آشنایی پیشرفته با مدل‌سازی می‌تواند برای تسریع روند آموزش مفید باشد.

توضیحات دوره

بسیاری از طراحان صنعتی، گیم، کانسپت و انیمیشن به دلیل کارکردهای گسترده و عملکرد دقیق، از 3ds Max و قابلیت‌های مدل‌سازی آن استفاده می‌کنند. چرا که با استفاده از ابزاری که این نرم‌افزار ارائه داده، می‌توان علاوه بر مدل‌سازی و تامین عملکرد صحیح یک محصول صنعتی، خودرو و یا هر جسم سخت دیگر، نیازهای زیبایی‌شناختی را نیز برآورده کرد. نگاهی به صنعت بازی‌‌سازی و همچنین انیمیشن نشان می‌دهد که هنوز از ظرفیت‌های مدل‌سازی و طراحی به درستی استفاده نشده و هنوز بازار ایران در این زمینه با خلا مدل‌سازی استاندارد روبه‌رو است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع، دوره آموزشی Hard Surface-3ds Max را برای طراحان و علاقه‌مندان به این عرصه، ارائه کرده است. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

طراحی و مدل‌سازی یک خودرو بر پایه Blue Print و همچنین Render و کامپوزیت آن در فضای نرم‌افزار 3dsMAX

اطلاعات دوره

8 فصل
15 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

وحید منتظری
  • 1 امتیاز
  • 36 نظر
  • 5 درس

دوره های دیگر مدرس