z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

تصویرسازی بصری

در دوره Visual Illustration مدرسه اینورس، هنرجویان همانند یک تصویرساز و نقاش به اشیا، نورها، سایه‌ها، رنگ‌ها و تصاویر ذهنی خود نگاه می‌کنند، با تسلط جامع‌تر و وسیع‌تر بر روی مراحل کار٬ به خلق تصویر می‌پردازند، پس از آشنایی با مبانی تصویرسازی و زیبایی‌شناسی تصویر٬ آثار خود را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک‌تر می‌کنند و با شیوه‌ها و متودهای پرداخت روی تصاویر و افزودن جزییات آشنا می‌شوند.
5 (1 ) مجید حیدری
فارسی

799,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 31 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های تصویرسازی، گرافیک، نقاشی، انیمیشن، علاقه‌مندان به تصویرسازی دیجیتال، انیمیشن، گرافیک و نقاشی دیجیتال، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان در شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با اصول اولیه طراحی و مبانی هنرهای تجسمی و آشنایی با فتوشاپ و دارا بودن قلم نوری پیش‌نیازهای این دوره هستند.

توضیحات دوره

احتمالاً این اصطلاح را شنیده‌اید که یک تصویر بیش از هزاران کلمه حرف برای گفتن دارد. در واقع این اصطلاح به اهمیت تصویرسازی اشاره جدی دارد. بنابراین اگر بگوییم کلمات قصه را برای مخاطب روایت می‌کنند این تصاویر هستند که توجه مخاطب را به خود جلب می‌کنند. وقتی به تصویرسازی فکر می‌کنیم،احتمالاً اولین چیزی که به ذهنمان برسد تصاویر رنگارنگ کتب کودک است، اما واقعیت این است که تصویرسازی در تمامی آثار تبلیغاتی، مجلات، کتاب‌ها، موشن گرافیک‌ها و تمامی محصولات مختلف به کار می‌رود. با این وجود در ایران ضعف تکنیکی و زیبایی‌شناسی در تصویرسازی و مدیریت بصری کاملاً مشهود است و این حیطه نیاز به تربیت نیروی متخصص دارد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین Visual Illustration را طراحی کرده است. در دوره Visual Illustration مدرسه اینورس، هنرجویان همانند یک تصویرساز و نقاش به اشیا، نورها، سایه‌ها، رنگ‌ها و تصاویر ذهنی خود نگاه می‌کنند، با تسلط جامع‌تر و وسیع‌تر بر روی مراحل کار٬ به خلق تصویر می‌پردازند، پس از آشنایی با مبانی تصویرسازی و زیبایی‌شناسی تصویر٬ آثار خود را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک‌تر می‌کنند و با شیوه‌ها و متودهای پرداخت روی تصاویر و افزودن جزییات آشنا می‌شوند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Visual Illustration مدرسه اینورس، هنرجویان در زمینه خلق تصاویر ذهنی خود، نورپردازی و افزودن جزییات مهارت کسب می‌کنند و می‌توانند از مهارت خود در ساخت انیمیشن‌، کارهای گرافیکی و تصویرسازی بهره برده و در پروژه‌های مختلف این حوزه به صورت تمام‌وقت یا پروژه‌ای فعالیت کنند.

اطلاعات دوره

5 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

مجید حیدری
  • 5 امتیاز
  • 13 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس