z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

روایتگری بصری

در دوره روایت‌گری بصری مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان بلوک‌های سازنده زبان بصری و مولفه‌های داستان‌پردازی موفق را می‌آموزند و پس از آن یاد می‌گیرند چگونه با بهره‌گیری از این دانسته‌ها به مصور ساختن هرچه موثرتر داستان‌های خود بپردازند. به منظور نشان دادن چگونگی بهره‌مندی از آموزه‌های این دوره، مفاهیم اصلی در قالب اجرای یک کتابچه ارایه می‌شود.
مریم طباطبایی (مدرس)
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 12 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 60 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های تصویرگری و انیمیشن و فعالان در عرصه کتاب کودک و نوجوان و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • داشتن تمرینات مستمر طراحی و علاقه به قصه‌گویی می‌تواند در پیشرفت هرچه بیشتر هنرجویان نقش بسزایی داشته باشد.

توضیحات دوره

هرچه که تولید محتوای بصری در صنایع چاپ کتاب، مجله و صنایع بصری چون انیمیشن بیش‌تر می‌شود، نیاز به هنرمندان متخصص در تبدیل روایت‌گری از نسخه کلامی به بصری هم افزایش می‌یابد. بنابراین می‌توان گفت امروز بازار محتوای بصری نیازمند حضور بیشتر افراد فعال و  متخصص در این حیطه است. علاوه بر آن مشکلی که در این حیطه وجود دارد، عدم تبادل موثر اطلاعات میان سفارش‌دهندگان کار که عمدتاً نویسندگان، ناشران و یا کارگردانان هستند و هنرمندان تصویرگر است، بنابراین نیاز به نیروی متخصص در حوزه روایت‌گری بصری نیازی به مراتب مبرم‌تر است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره روایت‌گری بصری را طراحی کرده است.در دوره روایت‌گری بصری مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان بلوک‌های سازنده زبان بصری و مولفه‌های داستان‌پردازی موفق را می‌آموزند و پس از آن یاد می‌گیرند چگونه با بهره‌گیری از این دانسته‌ها به مصور ساختن هرچه موثرتر داستان‌های خود بپردازند. به منظور نشان دادن چگونگی بهره‌مندی از آموزه‌های این دوره، مفاهیم اصلی در قالب اجرای یک کتابچه ارایه می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین روایتگری بصری مدرسه اینورس، هنرجویان روش درست تغییر زبان کلامی به بصری را می‌آموزند، همچنین یاد می‌گیرند چگونه از آموزه‌های خود در پروژه‌ها بهره ببرند. نکات و راهکارهای مطرح شده در این دوره به هنرجویان کمک می‌کند تا از زمان و انرژی خود به بهترین شکل استفاده نمایند.

اطلاعات دوره

7 فصل
12 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

تصویرسازی بصری 10 ساعت
تومان 799,000
Stop Motion 12 ساعت
تومان 949,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

دوره های دیگر مدرس