z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

دیزاین هویت بصری

اهمیت برند و برندینگ در شرایطی که هر لحظه یک کسب‌وکار جدید متولد می‌شود، غیرقابل کتمان است؛ اگر کسب‌وکارها نتوانند چهره‌ سازمانی خود را به درستی ارائه و وجه تمایز خود را معرفی کنند، خیلی زود از بازار رقابت حذف می‌شوند. یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در زمینه برندینگ و تعریف شخصیت برند، دیزاین هویت بصری است. با هویت بصری است که شخصیت برند در ذهن مخاطب تصویر می‌شود و با آن‌ها تعامل ایجاد می‌کند. مثل شخصیت انسان هویت بصری نیز نیازمند ویژگی‌هایی است که ایجاد تمایز کند و بتواند به راحتی و آسانی با افراد ارتباط برقرار کند.
سودابه صالحی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 3 فصل
 • 14 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 32 ساعت
 • مبتدی
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌ گرافیک، افراد فعال در شرکت‌های تبلیغاتی، استودیوهای طراحی، حوزه‌های مارکتینگ، فعالان کسب‌وکارهای نوپا و استارت‌آپی و... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

 • برای گذراندن این دوره هنرجویان باید با مبانی و روش‌های مقدماتی پیش‌برد یک پروژه‌ ارتباط تصویری آشنا باشند. آشنایی با مبانی طراحی لوگو، طراحی بسته‌بندی، طراحی گرافیک تبلیغاتی و همین‌طور توانایی کار با نرم‌افزارهای Adobe Photoshop و Adobe Illustrator نیز در تسریع فرایند آموزشی این دوره مفید خواهد بود.

توضیحات دوره

هویت بصری تنها طراحی لوگو و انتخاب فونت نیست؛ هویت بصری یک فرایند پیچیده است که باید بتواند ضمن رسیدن به زیبایی‌شناسی بصری، باعث انتقال صحیح پیام سازمان به افراد و جذب اعتماد آن‌ها شود و یک تصویر واحد در ذهن آن‌ها بسازد. با درک بیشتر اهمیت برندینگ در میان کسب‌کارها، امروز طراحی هویت بصری بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد تا جایی که حتی بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک نیز اقدام به طراحی هویت بصری می‌کنند؛ از این رو بازار کار این زمینه از همیشه رونق بیشتری پیدا کرده و فرصت‌های مناسبی را برای طراحان ایجاد کرده است. مدرسه آنلاین اینورس با ارائه دوره «دیزاین هویت بصری» ضمن بررسی و شناخت عناصر موثر در توسعه‌ بصری یک برند، هنر‌جویان را با اصول پیشرفته تفکر دیزاین و فرایند آن از مرحله‌ تعریف مساله تا اجرا آشنا می‌کند. همینطور در این دوره هنرجویان باBrand Book  آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند چطور از آن برای حفظ یکپارچگی در محتوای بصری و فعالیت‌های برند، استفاده کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

هنرجویان با گذراندن دوره «دیزاین هویت بصیری»، با مدل‌های برندینگ و مبانی توسعه‌ هویت بصری برند آشنا می‌شوند و نحوه‌ طراحی و اجرای بصری را با توجه به شخصیت و هویت برند، یاد می‌گیرند. همچنین در این دوره هنرجویان ضمن یادگیری ساختار، نحوه آماده‌سازیBrand Book و شناسایی روش‌ها و مراحل مفهوم‌سازی در فرایند دیزاین، مهارت طراحی یک سیستم هویت بصری را کسب می‌کنند. 

اطلاعات دوره

3 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

معانی و ساختار برند 5 ساعت
تومان 599,000
خلاقیت 4 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

سودابه صالحی
 • 3 امتیاز
 • 36 نظر
 • 3 درس

دوره های دیگر مدرس