z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

نرم‌افزار DaVinci Resolve Studio-Essential

نرم‌افزار DaVinci Resolve یکی از نرم‌افزارهایی است که در آن امکان انجام تمامی مراحل پساتولید (Post-production) از جمله تدوین، جلوه‌های بصری، رنگ، صدا، نور و ... فراهم است. با یادگیری این نرم‌افزار می‌توانید فرآیند پساتولید فیلم، ویدئوی تبلیغاتی، موشن‌گرافیک و انواع محتواهای ویدئویی دیگر را به خوبی پیش ببرید.
2.2 (12 ) مازیار شریفیان
فارسی

549,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 11 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 5 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 20 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های سینما، هنرجویان هنرستان‌ها، طراحان و تدوینگران شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجو با Adobe Premiere یا هر نرم‌افزار Edit مشابه آشنایی نسبی داشته باشد.

توضیحات دوره

نرم‌افزار DaVinci Resolve یکی از نرم‌افزارهایی است که در آن امکان انجام تمامی مراحل پساتولید (Post-production) از جمله تدوین، جلوه‌های بصری، رنگ، صدا، نور و ... فراهم است. با یادگیری این نرم‌افزار می‌توانید فرآیند پساتولید فیلم، ویدئوی تبلیغاتی، موشن‌گرافیک و انواع محتواهای ویدئویی دیگر را به خوبی پیش ببرید. امکانات مختلف داوینچی ریزالو به کاربران کمک می‌کند تا پروژه‌های مختلف را، به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای از مراحل ابتدایی پساتولید تا خروجی با بالاترین کیفیت پیش ببرند. گستردگی کاربرد و گسترش استفاده از این نرم‌افزار در اقسام مختلف محتوای ویدئویی، چرخه تقاضای آن را تحت تأثیر خود قرار داده، به طوری که نیاز به نیروی متخصص و دانش آموخته در این حوزه بیش از قبل احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن نیاز بازار کار در این حوزه دوره آنلاینDaVinci Resolve Essentials را طراحی کرده است. مدرس این دوره مازیار شریفیان است. او در شرکت MPC نیویورک کار می‌کند و دارنده DaVinci Resolve Certificate است. در دوره DaVinci Resolve Essentials هنرجو ابتدا با نحوه وارد کردن و Sync کردن صدا و تصویر یا Sync کردن چند دوربین آشنا می‎شود. سپس با ابزار Rough Cut داوینچی آشنا و پس از آن Cut نهایی خود را در قسمت تدوین داونیچی می‌زند. در این بخش نوبت به اضافه کردن نوشته یا تغییراتی در تصویر است. به نوعی هنرجو در این بخش با مفاهیم اولیه Visual Effects آشنا می‌شود. در بخش بعدی این دوره وارد فضای رنگ داوینچی می‌شویم. در این بخش که مانند فضای ویژوال افکت، نقطه‌ای محسوب می‌شود، با آشنایی با ابزارهای اصلی، تصویر خود را اصلاح رنگ کرده و تصاویر چند دوربین مختلف را با هم Match می‌کنیم و نهایتاً بر روی look یک تصویر کار می‌کنیم. در مرحله پایانی هنرجو با آشنایی با ابزار اصلی صدا، میکس صدای ویدیوی خود را Final کرده و در بخش Deliver خروجی کار را می‌گیرد. این خروجی می‌تواند مستقیم بر روی سایت‌های ویدیویی مانند Vimeo  یا  YouTubeآپلود شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از نرم‌افزار DaVinci Resolve می‌پردازد که هنرجو: با محیط داوینچی و ابزارهای مختلف آن آشنا شود. تدوین، Visual Effects، اصلاح رنگ و نور، میکس صدا و ... را با این نرم‌افزار یاد بگیرد. بتواند پس از به پایان رساندن پروژه خود، انواع خروجی را تولید کند.

اطلاعات دوره

5 فصل
5 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

تدوین فیلم 7 ساعت
تومان 699,000
طراحی داخلی در 3ds Max 7 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

مازیار شریفیان
  • 3 امتیاز
  • 24 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس